Mitai apie vandens minkštinimą

02 Jun 2015

Pirmasis mitas :   Negalima gerti vandens po vandens minkštinimo filtro.                    

Daugelis žmonių mano, kad vanduo po vandens minkštinimo filtro netinkamas vartojimui, nes turi per daug natrio, tačiau jie net nenumano, kaip nedaug natrio yra minkštame vandenyje. Vidutinis natrio kiekis litre vandens, iš gerai veikiančio vandens minkštinimo filtro, yra nuo 60 iki 90 mg, kai riekelėje baltos duonos yra 120 mg natrio.  Jei šie natrio pėdsakai kelia nerimą, tuomet galima papildomai įrengti atbulinės osmozės principu veikiančius geriamojo vandens filtrus, kurie pašalintų visą vandenyje esantį natrį.
 
 

Antrasis mitas:   Vandeniu iš vandens minkštinimo filtro negalima išskalauti muilo.

Prausiantis duše gali atrodyti, kad oda pasidarė slidi , kad muilas ar šampūnas neišsiskalavo. Iš tiesų, pašalinus iš vandens ištirpusias uolienas, oda ir plaukai yra kruopščiai išvalomi, leidžiama natūralioms minkštinimo ir maitinimo liaukoms atlikti savo darbą. Prausiantis kietu vandeniu odos poros yra užkemšamos muilo likučiais ir oda lieka sausa, o plaukai silpni ir negyvybingi.

Trečiasis mitas:   Vandens minkštinimo filtrai yra pernelyg brangūs.

Tiesą sakant, vandens minkštinimo filtrai yra vienintelis buitinis prietaisas, kuris gali sutaupyti Jums pinigų. Naudojant vandens minkštinimo filtrą galima sumažinti vandens šildymo sąskaitas daugiau nei 29 %. Minkštas vanduo taip pat reikalauja nuo 50% iki 75% mažiau valiklių skalbiant ar plaunant indus.
 

Ketvirtasis mitas:   Nuotekos iš vandens minkštinimo filtro sugadins kanalizacijos sistemą ar dirvožemį.

Tyrimai, atlikti Viskonsino Universiteto (JAV) mokslininkų 1970 metais, patvirtina, kad druskos sūrymo nuotekos nekelia problemų tradiciniams anaerobiniams ar naujesniems aerobiniams valymo įrenginiams. Taip pat buvo nustatyta, kad vandens minkštinimo filtrai atsiplovimo vandeniu neteršia dirvožemio, netrikdo jo pralaidumo, o net priešingai - gali pagerinti smulkaus dirvožemio vandens pralaidumą. Tyrimai parodė, kad geriau yra išleisti vandens minkštinimo filtro nuotekas į kanalizaciją, nei į atskirus sausus šulinius ar griovius.

Penktasis mitas:   Galima suminkštinti vandenį be druskos, jei yra naudojami magnetiniai ar elektroniniai prietaisai.

Yra įvairių prietaisų skirtų pašalinti apnašoms, tačiau tai nėra vandens minkštinimo filtrai. Skirtingai nei vandens minkštinimo filtrai, jie nepašalina vandens kietumo (taip vadinamų kalkių, arba kalcio bei magnio). Šie prietaisai paveikia vandenį tokiu būdu, kad kalkės neiškristų į nuosėdas, o išsiplautų su vandens srove. Jie padeda užkirsti kelią vamzdžių ir įrenginių užkalkėjimui, bet tai labiau tinka nuolat judančiam vandeniui, nes po kurio laiko savybės susidaryti nuosėdoms atsistato.
 

 Lankytojai

 • Site Counter: 3,549,148
 • Unique Visitor: 196,223
 • Published Nodes: 162
 • Since: 2009-11-18 22:02:59
 • Visitors:
 • Today: 94
  This week: 6740
  This month: 9833
  This year: 197176

Dabar prisijungę

There are currently 0 users and 1 guest online.

Žemėlapis

Location map

AGAVITA.LT - Vandens filtrai Jūsų namams!

Užsakyti naujienas

2subscribers